SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Nynäshamns IF Hockey Club

Kommande matcher
FEBRUARI 2023
 
05
10:30
sön
10:30    
Team 09, Hammarens IP ishall
Team 09 » 
IFK Mariefred - Nynäshamns IF HC
  -      
05
13:10
sön
13:10    
Team 13, A3 EL Arena
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC röd - Värmdö HC röd
  -      
05
13:35
sön
13:35    
Team 13, A3 EL Arena
Team 13 » 
FOC Farsta IF blå - Nynäshamns IF HC röd
  -      
05
14:00
sön
14:00    
Team 13, A3 EL Arena
Team 13 » 
Mälarh/Bre Hockey blå - Nynäshamns IF HC röd
  -      
05
17:00
sön
17:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Mälarö Hockeyförening
  -      
 
07
19:30
tis
19:30    
A-lag , Ekhallen
A-lag » 
Värmdö HC - Nynäshamns IF HC
  -      
08
19:00
ons
19:00    
J18, Järfälla Ishall
J18 » 
Järfälla HC - Nynäshamns IF HC
  -      
10
18:30
fre
18:30    
Team 10, Fontanahallen
Team 10 » 
Tyresö Hanvikens SK - Nynäshamns IF HC
  -      
10
19:00
fre
19:00    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Åker/Strängnäs HC
  -      
11
13:45
lör
13:45    
Team 11, Ekhallen
Team 11 » 
Värmdö HC blå - Nynäshamns IF HC
  -      
11
14:05
lör
14:05    
Team 11, Ekhallen
Team 11 » 
Nynäshamns IF HC - Göta Traneberg IK gul
  -      
11
14:25
lör
14:25    
Team 11, Ekhallen
Team 11 » 
Huddinge IK blå - Nynäshamns IF HC
  -      
11
17:30
lör
17:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - IFK Tumba IK
  -      
11
18:30
lör
18:30    
Team Flickor, HCL Arena
Göta Traneberg IK - Nynäshamns IF HC  -      
12
08:20
sön
08:20    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Huddinge IK blå
  -      
12
08:40
sön
08:40    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Haninge Anchors HC svart
  -      
12
09:00
sön
09:00    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Hammarby IF grön
  -      
12
09:00
sön
09:00    
Team 12, Saltsjöbadens Ishall
Team 12 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
09:00
sön
09:00    
Team 12, Saltsjöbadens Ishall
Team 12 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
09:25
sön
09:25    
Team 12, Saltsjöbadens Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Göta Traneberg IK blå
  -      
12
09:25
sön
09:25    
Team 12, Saltsjöbadens Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - VAKANT PLATS U11 Gr 2
  -      
12
09:50
sön
09:50    
Team 12, Saltsjöbadens Ishall
Team 12 » 
Saltsjöbadens IF blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
09:50
sön
09:50    
Team 12, Saltsjöbadens Ishall
Team 12 » 
Saltsjöbadens IF blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
11:00
sön
11:00    
Team 14, Segeltorpshallen
Team 14 » 
Tullinge TP HC vit - Nynäshamns IF HC
  -      
12
11:25
sön
11:25    
Team 14, Segeltorpshallen
Team 14 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC
  -      
12
11:50
sön
11:50    
Team 14, Segeltorpshallen
Team 14 » 
Nynäshamns IF HC - Segeltorps IF vit
  -      
12
15:00
sön
15:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC - Älta IF
  -      
12
17:00
sön
17:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - IFK Tumba IK Vit
  -      
12
19:35
sön
19:35    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Sollentuna HC
  -      
 
14
19:30
tis
19:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Hammarby IF
  -      
16
20:00
tor
20:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Vallentuna Hockey
  -      
17
19:30
fre
19:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Järna SK
  -      
18
17:00
lör
17:00    
Team 10, Smehallen
Team 10 » 
Eskilstuna Linden Hockey - Nynäshamns IF HC
  -      
18
17:00
lör
17:00    
Team Flickor, Folkets Hall
Nynäshamns IF HC - Värmdö HC  -      
19
08:30
sön
08:30    
Team 11, Folkets Hall
Team 11 » 
Tyresö Hanvikens SK röd - Nynäshamns IF HC
  -      
19
09:00
sön
09:00    
Team 11, Folkets Hall
Team 11 » 
Saltsjöbadens IF vit - Nynäshamns IF HC
  -      
19
09:25
sön
09:25    
Team 11, Folkets Hall
Team 11 » 
Nynäshamns IF HC - FOC Farsta IF röd
  -      
19
16:00
sön
16:00    
J18, Jägholmshallen
J18 » 
Viggbyholms IK - Nynäshamns IF HC
  -      
19
17:00
sön
17:00    
Team 09, Farsta Ishall
Team 09 » 
FOC Farsta IF - Nynäshamns IF HC
  -      
19
20:25
sön
20:25    
Damlag, Vallentuna B-hall
Damlag » 
Vallentuna Hockey Ladies - Nynäshamns IF HC
  -      
 
21
19:30
tis
19:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Wings HC Arlanda
  -      
22
19:00
ons
19:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC - IFK Tumba IK
  -      
23
19:00
tor
19:00    
Team Flickor, Folkets Hall
Nynäshamns IF HC - SDE HF/Sundbybergs IK  -      
23
19:30
tor
19:30    
Team 09, A3 EL Arena
Team 09 » 
Mälarh/Bre Hockey - Nynäshamns IF HC
  -      
24
19:00
fre
19:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Boo HC
  -      
26
16:00
sön
16:00    
J18, Tyresö Ishall
J18 » 
Tyresö Hanviken Hockey - Nynäshamns IF HC
  -      
MARS 2023
 
04
16:05
lör
16:05    
Team Flickor, Renew arena Upplands Väsby
Cup - Nynäshamns IF Hockeyclub F16  -      
 
08
19:40
ons
19:40    
Team Flickor, Vallentuna Ishall
IFK Österåker Vikings HC/Vallentuna Hockey - Nynäshamns IF HC  -      
10
18:30
fre
18:30    
Team 10, Saltsjöbadens Ishall
Team 10 » 
Saltsjöbadens IF vit - Nynäshamns IF HC
  -      
11
08:00
lör
08:00    
Team 14, Björkängshallen
Team 14 » 
Trångsunds IF vit - Nynäshamns IF HC
  -      
11
08:20
lör
08:20    
Team 14, Björkängshallen
Team 14 » 
Värmdö HC svart - Nynäshamns IF HC
  -      
11
08:40
lör
08:40    
Team 14, Björkängshallen
Team 14 » 
Nynäshamns IF HC - Huddinge IK röd
  -      
11
09:00
lör
09:00    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Tyresö Hanvikens SK gul - Nynäshamns IF HC blå
  -      
11
09:25
lör
09:25    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Haninge Anchors HC svart
  -      
11
09:50
lör
09:50    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Älta IF gul - Nynäshamns IF HC blå
  -      
11
17:30
lör
17:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Huddinge IK vit
  -      
12
sön
00:00    
Team 13, Ekhallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Värmdö HC vit
  -      
12
sön
00:00    
Team 13, Ekhallen
Team 13 » 
Nacka HK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
sön
00:00    
Team 13, Ekhallen
Team 13 » 
Tyresö Hanvikens SK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
08:30
sön
08:30    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC röd - Värmdö HC blå
  -      
12
08:55
sön
08:55    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Tyresö Hanvikens SK gul - Nynäshamns IF HC röd
  -      
12
09:25
sön
09:25    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
12
10:30
sön
10:30    
Team 12, Farsta Ishall
Team 12 » 
FOC Farsta IF vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
12
10:55
sön
10:55    
Team 12, Farsta Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF röd
  -      
12
11:20
sön
11:20    
Team 12, Farsta Ishall
Team 12 » 
Nacka HK blå - Nynäshamns IF HC vit
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC - Huddinge IK röd
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Team 13, Farsta Ishall
Team 13 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC grå
  -      
12
12:25
sön
12:25    
Team 13, Farsta Ishall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC grå - FOC Farsta IF vit
  -      
12
17:30
sön
17:30    
Team 11, Ältahallen
Team 11 » 
FOC Farsta IF röd - Nynäshamns IF HC
  -      
12
17:55
sön
17:55    
Team 11, Ältahallen
Team 11 » 
Nynäshamns IF HC - Hammarby IF vit
  -      
12
18:20
sön
18:20    
Team 11, Ältahallen
Team 11 » 
Älta IF svart - Nynäshamns IF HC
  -      
12
18:20
sön
18:20    
Team 13, Farsta Ishall
Team 13 » 
Älta IF gul - Nynäshamns IF HC grå
  -      
 
15
19:00
ons
19:00    
Team Flickor, Folkets Hall
Nynäshamns IF HC - Göta Traneberg IK  -      
18
lör
00:00    
Team Flickor, Ekhallen
Värmdö HC - Nynäshamns IF HC  -      
18
09:15
lör
09:15    
Team 12, Nacka Ishall
Team 12 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC vit
  -      
18
09:15
lör
09:15    
Team 12, Nacka Ishall
Team 12 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC vit
  -      
18
09:40
lör
09:40    
Team 12, Nacka Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Göta Traneberg IK blå
  -      
18
09:40
lör
09:40    
Team 12, Nacka Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - VAKANT PLATS U11 Gr 2
  -      
18
10:05
lör
10:05    
Team 12, Nacka Ishall
Team 12 » 
Nacka HK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
18
10:05
lör
10:05    
Team 12, Nacka Ishall
Team 12 » 
Nacka HK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
18
13:10
lör
13:10    
Team 13, A3 EL Arena
Team 13 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
18
13:35
lör
13:35    
Team 13, A3 EL Arena
Team 13 » 
Mälarh/Bre Hockey vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Team 11, Björknäs B
Team 11 » 
Nacka HK svart - Nynäshamns IF HC
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Haninge Anchors HC svart
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Team 13, A3 EL Arena
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Nacka HK svart
  -      
18
14:25
lör
14:25    
Team 11, Björknäs B
Team 11 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC
  -      
18
14:30
lör
14:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Saltsjöbadens IF vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
18
14:50
lör
14:50    
Team 11, Björknäs B
Team 11 » 
Nynäshamns IF HC - Tyresö Hanvikens SK vit
  -      
18
15:00
lör
15:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Värmdö HC blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
18
15:30
lör
15:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Älta IF
  -      
18
17:00
lör
17:00    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Huddinge IK svart - Nynäshamns IF HC röd
  -      
18
17:25
lör
17:25    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC röd - Brinkens IF röd
  -      
18
17:55
lör
17:55    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Älta IF gul - Nynäshamns IF HC röd
  -      
19
10:20
sön
10:20    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
Saltsjöbadens IF blå - Nynäshamns IF HC grå
  -      
19
10:40
sön
10:40    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
Mälarh/Bre Hockey svart - Nynäshamns IF HC grå
  -      
19
11:00
sön
11:00    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC grå - Huddinge IK blå
  -      
19
11:00
sön
11:00    
Team 14, Segeltorpshallen
Team 14 » 
Segeltorps IF vit - Nynäshamns IF HC
  -      
19
11:25
sön
11:25    
Team 14, Segeltorpshallen
Team 14 » 
Nynäshamns IF HC - Hammarby IF grön
  -      
19
11:50
sön
11:50    
Team 14, Segeltorpshallen
Team 14 » 
FOC Farsta IF blå - Nynäshamns IF HC
  -      
19
12:20
sön
12:20    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC vit
  -      
19
12:40
sön
12:40    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Huddinge IK svart
  -      
19
13:00
sön
13:00    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Nacka HK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
19
17:30
sön
17:30    
Team 10, Zinkensdamms IP
Team 10 » 
Hammarby IF - Nynäshamns IF HC
  -      
 

Följ oss

Huvud Sponsorer
Sponsorer
Samarbetspartners