SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Nynäshamns IF Hockey Club

Spelade matcher
MARS 2024
 
03
12:00
sön
12:00    
A-lag , Bortamatcher
 
A-lag » 
Sudret - Nynäshamns IF Hockeyclub A-lag
  -      
02
15:00
lör
15:00    
A-lag , Folkets Hall
 
A-lag » 
Nynäshamns IF Hockeyclub A-lag - Sudret
  -      
FEBRUARI 2024
 
25
18:50
sön
18:50    
J18, Renew Arena
J18 » 
Väsby IK HK - Nynäshamns IF HC
4  -  5  
23
19:30
fre
19:30    
A-lag , Bortamatcher
 
A-lag » 
Sala - Nynäshamns IF Hockeyclub A-lag
  -      
23
19:30
fre
19:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Haninge Anchors HC Röd
7  -  2  
22
20:00
tor
20:00    
Team 09, Ica Riksten Arena
Team 09 » 
Tullinge TP HC 2 - Nynäshamns IF HC
3  -  1  
20
19:30
tis
19:30    
A-lag , Bortamatcher
 
A-lag » 
Nynäshamns IF Hockeyclub A-lag - Sala
  -      
19
19:55
mån
19:55    
J18, Ekhallen
J18 » 
Värmdö HC 2 - Nynäshamns IF HC
1  -  3  
 
18
20:30
sön
20:30    
Damlag, Tyresö Ishall
Damlag » 
Tyresö Hanvikens SK - Nynäshamns IF HC
1  -  1  
18
17:00
sön
17:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - Spånga IS IK vit
6  -  1  
18
09:25
sön
09:25    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
18
09:25
sön
09:25    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Haninge Anchors HC vit
  -      
18
09:00
sön
09:00    
Team 09, Björkängshallen
Team 09 » 
Huddinge IK 2 - Nynäshamns IF HC
2  -  0  
18
09:00
sön
09:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
18
09:00
sön
09:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
18
08:30
sön
08:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
18
08:30
sön
08:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
17
15:30
lör
15:30    
Team 10, Segeltorpshallen
Team 10 » 
Segeltorps IF - Nynäshamns IF HC U14
2  -  3  
17
13:00
lör
13:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Haninge Anchors HC
4  -  3  
16
19:30
fre
19:30    
A-lag , Ulriksdals IP Hall 2
A-lag » 
Solna SK - Nynäshamns IF HC
2  -  4  
15
20:00
tor
20:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Åker/Strängnäs HC
0  -  1  
14
19:00
ons
19:00    
Team 10, Zinkensdamms IP
Team 10 » 
Mälarh/Bre Hockey - Nynäshamns IF HC U13
1  -  2  
13
19:10
tis
19:10    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Vallentuna-Ormsta
4  -  1  
 
11
18:30
sön
18:30    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Sollentuna HC
3  -  0  
11
15:30
sön
15:30    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Gimo IF HC
1  -  0  
11
15:20
sön
15:20    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Tullinge TP HC blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
11
15:15
sön
15:15    
Team 13, Ishuset
Team 13 » 
Tyresö Hanvikens SK svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
11
14:55
sön
14:55    
Team 13, Ishuset
Team 13 » 
IFK Tumba IK - Nynäshamns IF HC blå
  -      
11
14:55
sön
14:55    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC blå
  -      
11
14:35
sön
14:35    
Team 13, Ishuset
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF blå
  -      
11
14:30
sön
14:30    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF röd
  -      
11
10:00
sön
10:00    
Team 10, Hemse Ishall
Team 10 » 
Sudrets HC - Nynäshamns IF HC U14
3  -  2  
11
09:25
sön
09:25    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Tyresö Hanvikens SK blå - Nynäshamns IF HC vit
  -      
11
08:55
sön
08:55    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Flemingsbergs IK gul - Nynäshamns IF HC vit
  -      
11
08:30
sön
08:30    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF
  -      
10
16:30
lör
16:30    
Team 10, Farsta Ishall
Team 10 » 
FOC Farsta IF vit - Nynäshamns IF HC U13
0  -  7  
10
14:00
lör
14:00    
Team 12, Haribohallen
Team 12 » 
Haninge - Nynäshamns IF Hockeyclub
  -      
10
13:55
lör
13:55    
Team 15, Fontanahallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF
  -      
10
13:25
lör
13:25    
Team 15, Fontanahallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Saltsjöbadens IF blå
  -      
10
13:00
lör
13:00    
Team 15, Fontanahallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Tyresö Hanvikens SK gul
  -      
10
12:55
lör
12:55    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
Flemingsbergs IK - Nynäshamns IF HC röd
  -      
10
12:50
lör
12:50    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Visby-Roma HK Ungdom vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
10
12:30
lör
12:30    
J18, Salems Ishall
J18 » 
IFK Salem - Nynäshamns IF HC
1  -  6  
10
12:30
lör
12:30    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Trångsunds IF blå
  -      
10
12:25
lör
12:25    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
10
12:05
lör
12:05    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
IFK Tumba IK röd - Nynäshamns IF HC röd
  -      
10
12:00
lör
12:00    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF vit
  -      
10
10:05
lör
10:05    
Team 15, Saltsjöbadens Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF
  -      
10
09:40
lör
09:40    
Team 15, Saltsjöbadens Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Saltsjöbadens IF blå
  -      
10
09:15
lör
09:15    
Team 15, Saltsjöbadens ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Saltsjöbaden IF Vit
  -      
08
20:00
tor
20:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Segeltorps IF
5  -  3  
06
19:30
tis
19:30    
A-lag , Farsta Ishall
A-lag » 
FOC Farsta IF - Nynäshamns IF HC
1  -  4  
06
19:30
tis
19:30    
A-lag , Bortamatcher
 
A-lag » 
Farsta - Nynäshamns IF Hockeyclub A-lag
  -      
 
04
20:00
sön
20:00    
J18, Farsta Ishall
J18 » 
FOC Farsta IF - Nynäshamns IF HC
1  -  14
04
17:55
sön
17:55    
Team 12, Nynäshallen
Team 12 » 
Värmdö HC röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
04
17:25
sön
17:25    
Team 12, Nynäshallen
Team 12 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
04
17:00
sön
17:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - FOC Farsta IF
2  -  5  
04
17:00
sön
17:00    
Team 12, Nynäshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Segeltorps IF vit
  -      
04
12:00
sön
12:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - IFK Tumba IK 1
3  -  2  
03
15:20
lör
15:20    
Team 12, Stortorpshallen
Team 12 » 
Visby-Roma HK Ungdom blå - Nynäshamns IF HC vit
  -      
03
14:55
lör
14:55    
Team 12, Stortorpshallen
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
03
14:30
lör
14:30    
Team 12, Stortorpshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF röd
  -      
03
13:00
lör
13:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - Mälarh/Bre Hockey
8  -  2  
JANUARI 2024
 
30
20:00
tis
20:00    
A-lag , Österåker Sportcentrum
A-lag » 
IFK Österåker Vikings HC - Nynäshamns IF HC
1  -  5  
 
28
18:30
sön
18:30    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Vallentuna Hockey Ladys
2  -  6  
28
16:00
sön
16:00    
A-lag , Gimo Ishall
A-lag » 
Gimo IF HC - Nynäshamns IF HC
3  -  2  
28
16:00
sön
16:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Väsby IK HK
3  -  4  
28
14:30
sön
14:30    
Team 09, Hammarens IP ishall
Team 09 » 
IFK Mariefred - Nynäshamns IF HC
1  -  0  
28
13:00
sön
13:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Flemingsbergs IK - Nynäshamns IF HC blå
  -      
28
13:00
sön
13:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Flemingsbergs IK - Nynäshamns IF HC blå
  -      
28
12:30
sön
12:30    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - VAKANT PLATS I U9 grupp 5
  -      
28
12:30
sön
12:30    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Tyresö Hanvikens SK gul
  -      
28
12:00
sön
12:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
28
12:00
sön
12:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
28
09:00
sön
09:00    
Team 10, Visby Ishall
Team 10 » 
Visby-Roma HK Ungdom - Nynäshamns IF HC U13
4  -  2  
27
19:00
lör
19:00    
Team 13, Visättra Ishall
Team 13 » 
Trångsunds IF svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
27
18:30
lör
18:30    
Team 13, Visättra Ishall
Team 13 » 
Flemingsbergs IK gul - Nynäshamns IF HC vit
  -      
27
16:00
lör
16:00    
Team 13, Visättra Ishall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Sudrets HC vit
  -      
27
14:20
lör
14:20    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Visby-Roma HK Ungdom blå
  -      
27
14:10
lör
14:10    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
27
11:50
lör
11:50    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Huddinge IK röd
  -      
27
11:25
lör
11:25    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
IFK Tumba IK röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
27
11:00
lör
11:00    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
27
10:20
lör
10:20    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Tullinge TP HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
27
09:55
lör
09:55    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Boo HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
27
09:30
lör
09:30    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Saltsjöbadens IF blå
  -      
26
19:10
fre
19:10    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Norrtälje IK
4  -  5  
25
19:30
tor
19:30    
J18, Haribo hallen
J18 » 
Haninge Anchors HC Röd - Nynäshamns IF HC
0  -  2  
23
19:45
tis
19:45    
Team 09, Björknäs Ishall
Team 09 » 
Boo HC - Nynäshamns IF HC
5  -  1  
 
21
17:30
sön
17:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Värmdö HC 2
10  -  2  
21
13:30
sön
13:30    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - Järna SK
10  -  3  
21
12:55
sön
12:55    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Trångsunds IF röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
21
12:25
sön
12:25    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
21
12:00
sön
12:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF vit
  -      
21
11:20
sön
11:20    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
21
10:55
sön
10:55    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Tullinge TP HC blå
  -      
21
10:30
sön
10:30    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
IFK Tumba IK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
21
08:30
sön
08:30    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - Visby-Roma HK Ungdom
4  -  2  
20
18:30
lör
18:30    
Reklaget, Folkets Hall
Nynäshockey reklag - Tumba Hockey rekreationslag  -      
20
17:00
lör
17:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Älta IF
2  -  3  
20
14:10
lör
14:10    
Team 12, Ekhallen
Team 12 » 
Värmdö HC svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
20
13:50
lör
13:50    
Team 12, Ekhallen
Team 12 » 
FOC Farsta IF röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
20
13:30
lör
13:30    
Team 12, Ekhallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Visby-Roma HK Ungdom vit
  -      
19
19:10
fre
19:10    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Solna SK
4  -  10
18
19:45
tor
19:45    
J18, Åkers Ishall
J18 » 
Åker/Strängnäs HC - Nynäshamns IF HC
4  -  3  
16
20:35
tis
20:35    
Damlag, Bortamatcher
 
Damlag » 
Älta - Nynäshamns IF Hockeyclub Damlaget
  -      
16
20:35
tis
20:35    
Damlag, Ältahallen
Damlag » 
Älta IF Lady Tigers - Nynäshamns IF HC
4  -  0  
16
19:45
tis
19:45    
Team 09, Strängnäs Ishall
Team 09 » 
Åker/Strängnäs HC - Nynäshamns IF HC
2  -  1  
16
19:40
tis
19:40    
A-lag , Vallentuna Ishall
A-lag » 
Vallentuna-Ormsta - Nynäshamns IF HC
1  -  3  
 
14
17:30
sön
17:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - IFK Salem
5  -  3  
14
14:30
sön
14:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
14
14:00
sön
14:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Tullinge TP HC vit
  -      
14
13:30
sön
13:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
14
12:00
sön
12:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Tullinge TP HC 2
1  -  4  
14
08:30
sön
08:30    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - Visby-Roma HK Ungdom
0  -  7  
13
18:30
lör
18:30    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Tyresö Hanvikens SK
5  -  4  
13
18:30
lör
18:30    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF Hockeyclub Damlaget - Tyresö
  -      
13
16:20
lör
16:20    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Sudrets HC vit
  -      
13
16:00
lör
16:00    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Tyresö Hanvikens SK svart
  -      
13
15:55
lör
15:55    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Sudrets HC grön
  -      
13
15:00
lör
15:00    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC röd
  -      
13
15:00
lör
15:00    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Tyresö Hanvikens SK gul - Nynäshamns IF HC röd
  -      
13
15:00
lör
15:00    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC röd
  -      
13
15:00
lör
15:00    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
VAKANT PLATS I U9 grupp 5 - Nynäshamns IF HC röd
  -      
13
14:35
lör
14:35    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF blå
  -      
13
14:35
lör
14:35    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Tullinge TP HC vit
  -      
13
14:30
lör
14:30    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Tullinge TP HC vit
  -      
13
14:30
lör
14:30    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Tullinge TP HC blå
  -      
13
14:10
lör
14:10    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Saltsjöbadens IF blå
  -      
13
13:50
lör
13:50    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Visby-Roma HK Ungdom blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
13
13:25
lör
13:25    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Nacka HK svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
13
13:00
lör
13:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - Sudrets HC
4  -  2  
13
13:00
lör
13:00    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF svart
  -      
13
12:55
lör
12:55    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
13
12:50
lör
12:50    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Värmdö HC svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
13
12:30
lör
12:30    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF röd
  -      
13
12:25
lör
12:25    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
IFK Salem - Nynäshamns IF HC vit
  -      
13
12:05
lör
12:05    
Team 15, Ishuset (Botkyrka)
Team 15 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
13
12:00
lör
12:00    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF vit
  -      
11
20:00
tor
20:00    
J18, Segeltorpshallen
J18 » 
Segeltorps IF - Nynäshamns IF HC
3  -  2  
10
19:00
ons
19:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - FOC Farsta IF vit
3  -  4  
10
14:50
ons
14:50    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Visby-Roma HK Ungdom blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
10
14:26
ons
14:26    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
10
14:00
ons
14:00    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Segeltorps IF blå
  -      
09
19:10
tis
19:10    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - FOC Farsta IF
2  -  4  
08
20:00
mån
20:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - FOC Farsta IF
17  -  0  
 
07
18:30
sön
18:30    
Reklaget, Folkets Hall
 
Nynäshockey reklag - Bäverdalens Ishockeyklubb  -      
DECEMBER 2023
 
31
sön
00:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Järna SK
0  -  8  
 
20
19:00
ons
19:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - Tyresö Hanvikens SK röd
5  -  3  
19
19:30
tis
19:30    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - Segeltorps IF
1  -  4  
 
17
16:30
sön
16:30    
Damlag, Bortamatcher
 
Damlag » 
Sollentuna - Nynäshamns IF Hockeyclub Damlaget
  -      
17
16:30
sön
16:30    
Damlag, SVEAB Arena
Damlag » 
Sollentuna HC - Nynäshamns IF HC
1  -  2  
17
16:00
sön
16:00    
J18, Stora Hallen
J18 » 
Nyköpings SK - Nynäshamns IF HC
10  -  1  
17
13:30
sön
13:30    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC röd
  -      
17
13:05
sön
13:05    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Trångsunds IF röd
  -      
17
12:45
sön
12:45    
Team 10, Visby Ishall
Team 10 » 
Visby-Roma HK Ungdom - Nynäshamns IF HC U14
2  -  2  
17
12:40
sön
12:40    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
17
12:40
sön
12:40    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
17
12:15
sön
12:15    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Segeltorps IF
  -      
17
12:15
sön
12:15    
Team 15, Folkets Hall
Team 15 » 
IFK Tumba IK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
17
11:15
sön
11:15    
Team 10, Visby Ishall
Team 10 » 
Visby-Roma HK Ungdom - Nynäshamns IF HC U13
4  -  7  
16
16:50
lör
16:50    
Team 12, Stortorpshallen
Team 12 » 
Visby-Roma HK Ungdom vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
16:25
lör
16:25    
Team 12, Stortorpshallen
Team 12 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
16:20
lör
16:20    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Visby-Roma HK Ungdom blå
  -      
16
16:00
lör
16:00    
Team 12, Stortorpshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF röd
  -      
16
15:55
lör
15:55    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Segeltorps IF blå
  -      
16
15:30
lör
15:30    
Team 12, Segeltorpshallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Värmdö HC röd
  -      
16
15:20
lör
15:20    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Visby-Roma HK Ungdom blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
16
14:55
lör
14:55    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
16
14:30
lör
14:30    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF svart
  -      
16
14:20
lör
14:20    
Team 13, Ishuset
Team 13 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
14:00
lör
14:00    
Team 13, Ishuset
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Sudrets HC vit
  -      
16
13:40
lör
13:40    
Team 13, Ishuset
Team 13 » 
IFK Tumba IK - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
12:00
lör
12:00    
Team 09, Haribo hallen
Team 09 » 
Haninge Anchors HC - Nynäshamns IF HC
2  -  4  
16
11:50
lör
11:50    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
VAKANT PLATS I U9 grupp 5 - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
11:50
lör
11:50    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Tyresö Hanvikens SK gul - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
11:25
lör
11:25    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
11:25
lör
11:25    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC vit
  -      
16
11:00
lör
11:00    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Tullinge TP HC blå
  -      
16
11:00
lör
11:00    
Team 15, Björknäs ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Tullinge TP HC blå
  -      
15
20:00
fre
20:00    
Reklaget, Salem
 
MB Hockey Rek Herr - Nynäshockey reklag  -      
14
20:00
tor
20:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - IFK Tumba IK Vit
0  -  9  
14
19:00
tor
19:00    
Team 10, Zinkensdamms IP
Team 10 » 
Mälarh/Bre Hockey - Nynäshamns IF HC U13
2  -  5  
13
19:00
ons
19:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Huddinge IK 2
0  -  5  
13
18:20
ons
18:20    
Team 10, Stricct Travel Arena
Team 10 » 
Spånga IS IK vit - Nynäshamns IF HC U13
1  -  8  
12
19:10
tis
19:10    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - IFK Österåker Vikings HC
5  -  2  
 
10
16:00
sön
16:00    
A-lag , Heidelberghallen
A-lag » 
Norrtälje IK - Nynäshamns IF HC
6  -  9  
10
16:00
sön
16:00    
A-lag , Bortamatcher
 
A-lag » 
Norrtälje - Nynäshamns IF Hockeyclub A-lag
  -      
10
12:25
sön
12:25    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
10
11:45
sön
11:45    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
IFK Salem - Nynäshamns IF HC vit
  -      
10
11:20
sön
11:20    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
10
11:00
sön
11:00    
Team 15, Ica Riksten Arena
Team 15 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC röd
  -      
10
11:00
sön
11:00    
Team 15, Ica Riksten Arena
Team 15 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
10
10:55
sön
10:55    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Tullinge TP HC blå
  -      
10
10:35
sön
10:35    
Team 15, Ica Riksten Arena
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Tullinge TP HC vit
  -      
10
10:35
sön
10:35    
Team 15, Ica Riksten Arena
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Tullinge TP HC vit
  -      
10
10:30
sön
10:30    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
10
10:10
sön
10:10    
Team 15, Ica Riksten Arena
Team 15 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
10
10:10
sön
10:10    
Team 15, Ica Riksten Arena
Team 15 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
16:00
lör
16:00    
Team 12, Salems Ishall
Team 12 » 
Värmdö HC röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
15:05
lör
15:05    
Team 13, Nacka Ishall
Team 13 » 
VAKANT PLATS U11 Gr 5 - Huddinge IK vit
  -      
09
15:00
lör
15:00    
Team 12, Salems Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Djurgårdens IF röd
  -      
09
15:00
lör
15:00    
Team 12, Salems Ishall
Team 12 » 
IFK Salem - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
14:40
lör
14:40    
Team 13, Nacka B-hall
Team 13 » 
Nacka HK svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
14:15
lör
14:15    
Team 13, Nacka B-Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Segeltorps IF
  -      
09
12:50
lör
12:50    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Flemingsbergs IK - Nynäshamns IF HC vit
  -      
09
12:25
lör
12:25    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF
  -      
09
12:05
lör
12:05    
Team 13, Björkängshallens B-hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Nacka HK svart
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
09
10:05
lör
10:05    
Team 15, Saltsjöbadens Ishall
Team 15 » 
Nacka HK grå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
10:05
lör
10:05    
Team 15, Saltsjöbadens Ishall
Team 15 » 
Tyresö Hanvikens SK gul - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
09:40
lör
09:40    
Team 15, Saltsjöbadens Ishall
Team 15 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
09:40
lör
09:40    
Team 15, Saltsjöbadens Ishall
Team 15 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
09
09:15
lör
09:15    
Team 15, Saltsjöbadens Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Saltsjöbadens IF blå
  -      
09
09:15
lör
09:15    
Team 15, Saltsjöbadens ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Saltsjöbadens IF blå
  -      
07
19:30
tor
19:30    
J18, Haribo hallen
J18 » 
Haninge Anchors HC Röd - Nynäshamns IF HC
4  -  5  
06
20:00
ons
20:00    
Team 09, Farsta Ishall
Team 09 » 
FOC Farsta IF - Nynäshamns IF HC
2  -  3  
06
19:30
ons
19:30    
Damlag, Folkets Hall
 
Damlag » 
Nynäshamns IF Hockeyclub Damlaget - Värmdö
  -      
06
19:30
ons
19:30    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Värmdö HC
2  -  6  
 
03
20:10
sön
20:10    
Damlag, Vallentuna Ishall
Damlag » 
Vallentuna Hockey Ladys - Nynäshamns IF HC
0  -  4  
03
20:00
sön
20:00    
Damlag, Bortamatcher
 
Damlag » 
Vallentuna - Nynäshamns IF Hockeyclub Damlaget
  -      
03
15:30
sön
15:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Segeltorps IF
2  -  6  
03
12:00
sön
12:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - IFK Mariefred
2  -  3  
02
16:50
lör
16:50    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Värmdö HC röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
02
16:25
lör
16:25    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
IFK Tumba IK röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
02
16:00
lör
16:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF röd
  -      
02
14:30
lör
14:30    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - Spånga IS IK vit
10  -  0  
02
11:50
lör
11:50    
Team 12, Björknäs Ishall
Team 12 » 
Tullinge TP HC vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
02
11:25
lör
11:25    
Team 12, Björknäs Ishall
Team 12 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC blå
  -      
02
11:00
lör
11:00    
Team 12, Björknäs Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Segeltorps IF blå
  -      
NOVEMBER 2023
 
29
19:30
ons
19:30    
Team 10, Ishuset
Team 10 » 
IFK Tumba IK 1 - Nynäshamns IF HC U14
7  -  1  
 
26
19:30
sön
19:30    
Damlag, Ältahallen
Damlag » 
Älta IF Lady Tigers - Nynäshamns IF HC
4  -  0  
26
17:00
sön
17:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Mälarö Hockeyförening
1  -  3  
26
14:00
sön
14:00    
J18, Järna Ishall
J18 » 
Järna SK - Nynäshamns IF HC
8  -  0  
26
13:30
sön
13:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Boo HC
0  -  3  
26
13:30
sön
13:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Saltsjö boo - Nynäshamns IF HC
  -      
26
11:25
sön
11:25    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC blå
  -      
26
11:00
sön
11:00    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF röd
  -      
26
10:35
sön
10:35    
Team 15, Ishuset
Team 15 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
26
sön
00:00    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Tyresö Hanvikens SK gul
  -      
26
sön
00:00    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
26
sön
00:00    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Boo HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
25
13:55
lör
13:55    
Team 13, Fontanahallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Tyresö Hanvikens SK svart
  -      
25
13:30
lör
13:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Järfälla HC - Nynäshamns IF HC
2  -  1  
25
13:25
lör
13:25    
Team 13, Fontanahallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF svart
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Team 13, Fontanahallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Visby-Roma HK Ungdom blå
  -      
25
12:50
lör
12:50    
Team 13, Segeltorpshallen
Team 13 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
25
12:25
lör
12:25    
Team 13, Segeltorpshallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Segeltorps IF
  -      
25
12:00
lör
12:00    
Team 13, Segeltorpshallen
Team 13 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
25
09:50
lör
09:50    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Boo HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
25
09:50
lör
09:50    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
25
09:25
lör
09:25    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - VAKANT PLATS I U9 grupp 5
  -      
25
09:25
lör
09:25    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Saltsjöbadens IF blå
  -      
25
09:00
lör
09:00    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
25
09:00
lör
09:00    
Team 15, Haribo hallen
Team 15 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
24
19:30
fre
19:30    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Älta IF
5  -  4  
21
20:30
tis
20:30    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Trånkan Queens 1
2  -  1  
21
19:00
tis
19:00    
A-lag , Gnesta Ishall
A-lag » 
Gnesta IK - Nynäshamns IF HC
5  -  3  
 
19
15:30
sön
15:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Mälarh/Bre Hockey
11  -  0  
19
13:30
sön
13:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Eskilstuna Linden Hockey
2  -  7  
19
12:00
sön
12:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - Trångsunds IF
2  -  8  
19
09:30
sön
09:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Tullinge TP HC blå
  -      
19
09:25
sön
09:25    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Huddinge IK röd
  -      
19
09:05
sön
09:05    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
19
09:00
sön
09:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF röd
  -      
19
08:45
sön
08:45    
Team 12, Björkängshallens B-hall
Team 12 » 
Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
19
08:30
sön
08:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Värmdö HC svart
  -      
18
16:00
lör
16:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - IFK Tumba IK 1
4  -  3  
18
10:40
lör
10:40    
Team 10, Ica Riksten Arena
Team 10 » 
Tullinge TP HC - Nynäshamns IF HC U13
7  -  0  
17
20:00
fre
20:00    
Reklaget, Folkets Hall
Nynäshockey reklag - Solna Underdogs16  -  2  
17
18:30
fre
18:30    
Team 10, BST -rinken
Team 10 » 
Södertälje SK - Nynäshamns IF HC U13
6  -  0  
14
19:30
tis
19:30    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Trångsunds IF
8  -  6  
 
12
17:50
sön
17:50    
Team 12, Farsta Ishall
Team 12 » 
FOC Farsta IF röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
17:25
sön
17:25    
Team 12, Farsta Ishall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Värmdö HC röd
  -      
12
17:00
sön
17:00    
Team 12, Farsta Ishall
Team 12 » 
IFK Salem - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
15:30
sön
15:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Nyköpings SK
4  -  5  
12
13:50
sön
13:50    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Boo HC vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
12
13:50
sön
13:50    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Trångsunds IF blå - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
13:25
sön
13:25    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF blå
  -      
12
13:25
sön
13:25    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Boo HC vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
13:00
sön
13:00    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Nynäshamns IF HC vit
  -      
12
13:00
sön
13:00    
Team 15, Stortorpshallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Nynäshamns IF HC vit
  -      
12
12:50
sön
12:50    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Tyresö Hanvikens SK svart - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
12:25
sön
12:25    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF Hockeyclub Team 13 - Trångsunds IF
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF svart
  -      
12
11:50
sön
11:50    
Team 09, Järna Ishall
Team 09 » 
Järna SK - Nynäshamns IF HC
8  -  0  
11
18:00
lör
18:00    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Tyresö Hanvikens SK
2  -  1  
11
16:30
lör
16:30    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Huddinge IK 2 - Nynäshamns IF HC U14
4  -  4  
11
16:00
lör
16:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Visby-Roma HK Ungdom blå - Nynäshamns IF HC vit
  -      
11
15:30
lör
15:30    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
IFK Tumba IK röd - Nynäshamns IF HC vit
  -      
11
15:20
lör
15:20    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF blå
  -      
11
15:00
lör
15:00    
Team 12, Folkets Hall
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Segeltorps IF blå
  -      
11
14:55
lör
14:55    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Sudrets HC grön
  -      
11
14:30
lör
14:30    
Team 13, Stortorpshallen
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - Visby-Roma HK Ungdom vit
  -      
11
13:30
lör
13:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Visby-Roma HK Ungdom
2  -  7  
11
11:50
lör
11:50    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Tullinge TP HC vit - Nynäshamns IF HC röd
  -      
11
11:25
lör
11:25    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Boo HC grön - Nynäshamns IF HC röd
  -      
11
11:00
lör
11:00    
Team 15, Björknäs Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Segeltorps IF
  -      
10
20:30
fre
20:30    
Reklaget, Bortamatcher
IFK Tumba IK Rekreationslaget - Nynäshockey reklag3  -  9  
10
19:15
fre
19:15    
A-lag , Allhallen
A-lag » 
Mälarö Hockeyförening - Nynäshamns IF HC
6  -  2  
09
19:30
tor
19:30    
J18, Ishuset
J18 » 
IFK Tumba IK Vit - Nynäshamns IF HC
6  -  0  
07
19:30
tis
19:30    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Solna SK
5  -  2  
06
18:50
mån
18:50    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - FOC Farsta IF 2
1  -  4  
 
03
19:30
fre
19:30    
A-lag , Farsta Ishall
A-lag » 
FOC Farsta IF - Nynäshamns IF HC
4  -  3  
01
20:00
ons
20:00    
A-lag , Ältahallen
A-lag » 
Älta IF - Nynäshamns IF HC
7  -  5  
OKTOBER 2023
 
29
20:30
sön
20:30    
Damlag, Björkängshallen
Damlag » 
Huddinge IK Hurricanes - Nynäshamns IF HC
12  -  0  
29
10:30
sön
10:30    
Team 10, Smehallen B
Team 10 » 
Eskilstuna Linden Hockey - Nynäshamns IF HC U14
3  -  1  
28
12:00
lör
12:00    
Team 10, Segeltorpshallen
Team 10 » 
Segeltorps IF - Nynäshamns IF HC U13
4  -  1  
27
19:00
fre
19:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - IFK Tumba IK
0  -  1  
26
20:00
tor
20:00    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Haninge Anchors HC Röd
4  -  2  
24
19:30
tis
19:30    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Gnesta IK
9  -  3  
 
22
17:30
sön
17:30    
J18, Segeltorpshallen
J18 » 
Segeltorps IF - Nynäshamns IF HC
5  -  2  
22
16:30
sön
16:30    
Damlag, Folkets Hall
Damlag » 
Nynäshamns IF HC - Haninge Anchors HC 1
0  -  6  
22
15:00
sön
15:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - IFK Mariefred
3  -  8  
22
11:20
sön
11:20    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Värmdö HC röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
22
10:55
sön
10:55    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
22
10:30
sön
10:30    
Team 12, Haribo hallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Trångsunds IF röd
  -      
21
18:30
lör
18:30    
Damlag, Segeltorpshallen
Damlag » 
Segeltorps IF Sisters - Nynäshamns IF Hockeyclub Damlaget
  -      
21
16:00
lör
16:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - Tullinge TP HC 2
1  -  3  
21
13:00
lör
13:00    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U13 - Huddinge IK
1  -  15
19
19:30
tor
19:30    
Team 10, Fontanahallen
Team 10 » 
Tyresö Hanvikens SK - Nynäshamns IF HC U14
4  -  3  
17
19:00
tis
19:00    
A-lag , Stortorpshallen
A-lag » 
Trångsunds IF - Nynäshamns IF HC
6  -  4  
 
15
15:00
sön
15:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Flemingsbergs IK - Nynäshamns IF HC blå
  -      
15
15:00
sön
15:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Flemingsbergs IK - Nynäshamns IF HC blå
  -      
15
14:50
sön
14:50    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC vit - IFK Tumba IK vit
  -      
15
14:30
sön
14:30    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - VAKANT PLATS I U9 grupp 5
  -      
15
14:30
sön
14:30    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC blå - Tyresö Hanvikens SK gul
  -      
15
14:25
sön
14:25    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Nacka HK svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
15
14:00
sön
14:00    
Team 13, Folkets Hall
Team 13 » 
Flemingsbergs IK svart - Nynäshamns IF HC vit
  -      
15
14:00
sön
14:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
IFK Salem - Nynäshamns IF HC blå
  -      
15
14:00
sön
14:00    
Team 15, Visättra Ishall
Team 15 » 
IFK Salem - Nynäshamns IF HC blå
  -      
15
13:40
sön
13:40    
Team 09, Ica Riksten Arena
Team 09 » 
Tullinge TP HC 2 - Nynäshamns IF HC
5  -  0  
14
18:30
lör
18:30    
A-lag , Ulriksdals IP Hall 2
A-lag » 
Solna SK - Nynäshamns IF HC
5  -  1  
14
16:20
lör
16:20    
Team 13, Visättra Ishall
Team 13 » 
Nynäshamns IF HC blå - IFK Salem
  -      
14
15:50
lör
15:50    
Team 12, Ekhallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Visby-Roma HK Ungdom vit
  -      
14
15:50
lör
15:50    
Team 13, Visättra Ishall
Team 13 » 
IFK Tumba IK - Nynäshamns IF HC blå
  -      
14
15:30
lör
15:30    
Team 10, Folkets Hall
Team 10 » 
Nynäshamns IF HC U14 - Segeltorps IF
2  -  5  
14
15:30
lör
15:30    
Team 13, Visättra Ishall
Team 13 » 
Flemingsbergs IK gul - Nynäshamns IF HC blå
  -      
14
15:25
lör
15:25    
Team 12, Ekhallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Tullinge TP HC vit
  -      
14
15:00
lör
15:00    
Team 12, Ekhallen
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC vit - Värmdö HC svart
  -      
14
14:20
lör
14:20    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Tullinge TP HC vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
14
14:20
lör
14:20    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Tullinge TP HC blå - Nynäshamns IF HC röd
  -      
14
14:10
lör
14:10    
Team 12, Ishuset
Team 12 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC blå
  -      
14
13:55
lör
13:55    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC röd
  -      
14
13:55
lör
13:55    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Huddinge IK vit - Nynäshamns IF HC vit
  -      
14
13:50
lör
13:50    
Team 12, Ishuset
Team 12 » 
Nynäshamns IF HC blå - Visby-Roma HK Ungdom blå
  -      
14
13:30
lör
13:30    
Team 12, Ishuset
Team 12 » 
IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå
  -      
14
13:30
lör
13:30    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC röd - Trångsunds IF blå
  -      
14
13:30
lör
13:30    
Team 15, Segeltorpshallen
Team 15 » 
Nynäshamns IF HC vit - Trångsunds IF röd
  -      
13
19:00
fre
19:00    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Mälarö Hockeyförening
1  -  2  
10
20:00
tis
20:00    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Haninge Anchors HC
5  -  1  
 
07
17:30
lör
17:30    
J18, A3 EL Arena
J18 » 
Mälarh/Bre Hockey - Nynäshamns IF HC
1  -  11
07
13:15
lör
13:15    
Team 09, Olivehällsvägen 2 (Vasavallen)
Team 09 » 
Åker/Strängnäs HC - Nynäshamns IF HC
10  -  3  
06
19:00
fre
19:00    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF Hockeyclub - Foc farsta
  -      
06
19:00
fre
19:00    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - FOC Farsta IF
3  -  6  
05
19:50
tor
19:50    
Team 10, Järna Ishall
Team 10 » 
Järna SK - Nynäshamns IF HC U14
3  -  2  
SEPTEMBER 2023
 
30
17:30
lör
17:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Göta Traneberg IK
3  -  5  
 
23
16:30
lör
16:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Järna SK
  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
Team 09, Ältahallen
Team 09 » 
Älta IF - Nynäshamns IF HC
1  -  2  
17
12:00
sön
12:00    
Team Flickor, Folkets Hall
Nynäshamns IF HC - Hässelby Kälvesta HC1  -  3  
15
19:30
fre
19:30    
J18, Folkets Hall
J18 » 
Nynäshamns IF HC - Haninge Anchors HC
  -      
13
18:30
ons
18:30    
Team 09, Folkets Hall
Team 09 » 
Nynäshamns IF HC - Nacka HK
0  -  15
12
19:30
tis
19:30    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF Hockeyclub - Trångsund
  -      
12
19:30
tis
19:30    
A-lag , Folkets Hall
A-lag » 
Nynäshamns IF HC - Trångsunds IF
  -      
 
09
15:30
lör
15:30    
Team 09, Ekhallen
Team 09 » 
Värmdö HC - Nynäshamns IF HC
7  -  2  
05
19:30
tis
19:30    
A-lag , Bortamatcher
A-lag » 
Trångsund - Nynäshamns IF Hockeyclub
  -      
05
19:00
tis
19:00    
A-lag , Stortorpshallen
A-lag » 
Trångsunds IF - Nynäshamns IF HC
  -      
 
Sponsorer